Tęsiasi permainos Šarūno Jasikevičiaus treniruojamoje Stambulo „Fenerbahče“ komandoje. Turkijos čempionai oficialiai atsisveikino su dviem svarbius vaidmenis turėjusiais krepšininkais.
„Fenerbahče“ paskelbė, jog komandą palieka Devonas Hallas ir Khemas Birchas, komandos garbę gynę du pastaruosius sezonus bei pernai prisidėję prie iškovoto Eurolygos titulo.
Hallas šiame sezone ant parketo praleido po kiek daugiau nei 25 minutes ir rinko po 8,3 taško, 2,9 atkovoto kamuolio, 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir 8,4 naudingumo balo.
Savo asmeninius karjeros rekordus atkrintamųjų akistatoje prieš Kauno „Žalgirį“ gerinęs Birchas sezone per 16,5 min. rinko po 3,9 taško, 4 sugriebtus kamuolius ir 4,9 naudingumo balo.
Minėtose ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kaune kanadietis suvertė 21 tašką, sugriebė 13 kamuolių ir surinko net 31 naudingumo balą.
Kiek anksčiau „Fenerbahče“ atsisveikino su krepšininko karjerą baigusiu Nando De Colo.