Brazdeikis – apie pabaigą „Žalgiryje“, patarimą Buzeliui dėl rinktinės ir ateities planus

O, Sportas!
Autorius
3 min skaitymo trukmė
Ignas Brazdeikis (BNS Foto nuotr.)

Lietuvos krepšinio rinktinė pirmadienį Birštone buriasi į stovyklą prieš artėjantį pasaulio čempionato langą. Pirmasis kurorte prisistatęs Ignas Brazdeikis pasidalijo mintimis apie laukiantį pasiruošimą kovoms su Didžiąja Britanija ir Italija bei pasisakė apie savo etapo Kauno „Žalgiryje“ pabaigą.

Apie atsisveikinimą su gynėju Lietuvos čempionai pranešė praėjusią savaitę, o kartu su Brazdeikiu klubą paliko ir Laurynas Birutis bei Mosesas Wrightas.

Po čempioniško LKL sezono pabaigos Brazdeikis spėjo nuvykti į tėvynę, tačiau dabar yra pasiruošęs padėti rinktinei siekti itin svarbių pergalių prieš Didžiąją Britaniją (liepos 2 d.) ir Italiją (liepos 5 d.).

„Buvau trumpam išvykęs į Kanadą, kad pabūčiau su šeima. Turėjau šiek tiek laisvo laiko, nors vis tiek dirbau salėje, kad išlikčiau geroje formoje prieš artėjantį langą“, – kalbėjo Brazdeikis.

– Ar žaidimas rinktinėje pastarojo lango metu kažkiek padės dabar?

– Labai nekantrauju. Žaisiu su kietais vyrukais. Mums ši vasara bus labai svarbi. Nekantrauju visus pažinti dar geriau ir su jais tobulėti kaip komanda.

– Kiek smagu dėl Kasparo Jakučionio ir Mato Buzelio atvykimo į rinktinę?

– Bus smagu. Tai yra labai talentingi žaidėjai, kurie šiai rinktinei turėtų suteikti labai daug. Nekantrauju tobulėti kartu su jais.

– Ar su treneriu aptarėte savo vaidmenį šioje rinktinėje?

– Kol kas nekalbėjome, bet esu pasiruošęs padėti komandai visaip, kaip galiu.

– Kokiais patarimais galite pasidalinti su Buzeliu, kad jo perėjimas į europietišką krepšinį būtų lengvesnis?

– Manau, kad svarbiausia yra būti savimi ir mėgautis žaidimu. FIBA krepšinis yra šiek tiek kitoks, bet dienos pabaigoje tai vis tiek yra tas pats žaidimas.

– Ar žinojote, kad po sezono skirsitės su „Žalgiriu“, ar tas atsisveikinimas buvo netikėtas?

– Nebuvau nustebęs, ypač žinant tai, kaip klostėsi sezono pabaiga. Tikrai nebuvo siurprizas.

– Kokie tolimesni planai klubiniame krepšinyje?

– Pamatysime. Reikės peržiūrėti visas galimybes ir išsirinkti geriausią.

– Ar turite kokių nors prioritetų dėl lygų?

– Man svarbiausia yra patekti į aplinką, kurioje galėčiau būti savimi.

– Ar turite kažką, dėl ko buvo labiausiai gaila per šį etapą „Žalgiryje“?

– Dėl nieko nesigailiu. Manau, kad per pastaruosius metus stipriai paaugau, daug išmokau apie skirtingus žaidimo aspektus ir patį save. Esu dėkingas už suteiktą galimybę.

– Ar kalbėjote su Tomu Masiuliu, kodėl sezono pabaigoje ir LKL finale buvote iškritęs iš rotacijos?

– Turėjome pokalbį, bet nesu tikras, kodėl. Manau, kad kartais tiesiog taip pasisuka krepšinis.

– Kaip prisiminsite savo laiką „Žalgiryje“?

– Nuostabiai. Esu labai dėkingas, kad galėjau būti šios komandos dalimi. Buvo labai smagu, daug ko išmokau, dukart iš eilės laimėjome LKL, šiemet patekome į Eurolygos atkrintamąsias.

– „Žalgirio“ gynėjų rotacija kitąmet turėtų būti itin plati. Kaip matote komandos komplektacijos darbus?

– Manau, kad komanda bus puiki. „Žalgiryje“ jų laukia puiki aplinka rūbinėje ir aikštelėje. Tie nauji atvykstantys vyrukai komandą padarys dar grėsmingesne. Manau, kad „Žalgiris“ kitą sezoną bus labai solidi komanda.

Pasidalinti