Teniso legenda Serena Williams sugrįžta į vienetų varžybas. Sekmadienį paskelbta, kad 44-erių amerikietė gavo specialų kvietimą (angl. wild card) dalyvauti 2026 metų Vimbldono turnyre.
23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulų savininkė paskutinį kartą vienetų varžybose žaidė 2022 metų JAV atvirajame čempionate, kuriame po trijų setų kovos nusileido Ajlai Tomljanovič.
Pastaraisiais mėnesiais Williams pradėjo sugrįžimą į profesionalų tenisą žaisdama dvejetų turnyruose ant žolės dangos. Vimbldone ji taip pat dalyvaus dvejetų varžybose kartu su seserimi Venus Williams.
Per pasirengimo turnyrus Londone ir Berlyne amerikietė vengė tiesiai atsakyti į klausimus apie galimą sugrįžimą į vienetų varžybas. Vis dėlto ji ne kartą užsiminė, kad norėtų vėl išbandyti jėgas aukščiausiame lygyje.
„Noriu dar šiek tiek daugiau pasitreniruoti. Norėčiau žaisti vienetų varžybose ir pamatysime, ar tam būsiu pasiruošusi. Jei ne, vadinasi, dabar toks nėra mano kelias“, – sakė Williams per turnyrą Londone.
Paskutinį kartą Vimbldoną ji laimėjo 2016 metais. Tais pačiais metais kartu su Venus triumfavo ir dvejetų varžybose.
Per savo karjerą Serena Williams iškovojo 23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulus – daugiau nei bet kuri kita tenisininkė atvirojoje eroje. Ji taip pat laimėjo 14 „Didžiojo kirčio“ dvejetų titulų ir du mišriųjų dvejetų turnyrus.