55 taškų viesulas: Vašingtone – Daviso dominavimas

Anthony Davisas (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Neįtikėtinas Anthony Daviso pasirodymas išlaikė Los Andželo „Lakers“ (10-12) pergalingame kelyje.

Centro vedami „Lakers“ išvykoje 130:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (11-13).

Davisas per 37,5 minutės surinko net 55 taškus (20/27 dvit., 2/3 trit., 9/9 baudų), 17 atkovotų kamuolių ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Per pastarąsias devynerias rungtynes po 35,3 taško renkantis Davisas buvo labai arti savo karjeros rezultatyvumo rekordo. 2016 m. jis suvertė 59 taškus į Detroito „Pistons“ krepšį.

Nuo 1985 m. Davisas ir Shaquielle’as O’Nealas yra daugiausiai kartų surinkę bent 40 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Tai jie per karjerą padarė 19 kartų.

Be to, Davisas tapo pirmuoju „Lakers“ žaidėju nuo 1969 m. surinkusiu bent 50 taškų, 15 atkovotų kamuolių bei atakavusiu bent 70 proc. tikslumu.

Praėjusiose rungtynėse aukštaūgis sumetė 44 taškus. Paskutinis „Lakers“ žaidėjas, dukart paeiliui surinkęs bent 40 taškų, buvo Kobe Bryantas.

„Lakers“ pastaruoju metu rodo, kad prastas sezono startas neatspindėjo tikro komandos pajėgumo. Dabar ekipa yra laimėjusi 8 iš 10 pastarųjų rungtynių bei Vakaruose užima 12 vietą.

Vašingtono ekipai Kristaps Porzingis per 33,5 minutės surinko 27 taškus (10/19 dvit., 1/6 trit., 4/6 baudų), 9 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Kristaps Porzingis 27, Kyle’as Kuzma 26, Danielis Gaffordas 19, Corey Kispertas 16.
„Lakers“: Anthony Davisas 55, LeBronas Jamesas 29, Lonnie Walkeris 20, Troy Brownas ir Russellas Westbrookas (15 rez. perd.) po 6.