Valandą vargęs „Arsenal“ 3 lygos klubą sutriuškino per 13 minučių

Užtikrintą pergalę prieš trečios Anglijos lygos komandą iškovojusi Londono „Arsenal“ ekipa žengė į ketvirtą FA taurės etapą.

Pirmadienį vykusioje paskutinėje FA taurės trečiojo turo dvikovoje Mikelio Artetos auklėtiniai 3:0 sutriuškino „Oxford United“ ekipą.

Pastaroji laikėsi iki pat 63-ios minutės, kuomet po standartinės situacijos kamuolį galva į vartus pasiuntė pirmą sezono įvartį pelnęs Mohamedas Elneny. Kiek aukščiau kilti ir agresyviau žaisti priverstą „Oxford United“ komandą 70-ą ir 76-ą minutėmis dukart nubaudė Edwardas Nketiah.

Nketiah šį sezoną pasižymėjo visuose keturiuose „Arsenal“ dalyvautuose turnyruose: „Premier“ lygoje, Europos lygoje, Lygos taurėje ir dabar FA taurėje.

„Arsenal“ pergalė lėmė, jog ketvirtajame FA taurės etape įvyks „Premier“ lygos lyderių akistata, nes Artetos auklėtiniai namuose priims „Manchester City“ futbolininkus.

Nuo ketvirto FA taurės etapo nelieka atsakomųjų rungtynių galimybės. Lygiosiomis pasibaigusios dvikovos nusikels į pratęsimą, vėliau – vienuolikos metrų baudinių seriją.