2 įvarčių deficitą panaikinęs „Žalgiris“ vėl išbarstė taškus

Vilniaus Žalgiris (Elvio Žaldario nuotr.)

Vladimiro Čeburino treniruojamas Vilniaus „Žalgiris“ 16-ajame A lygos ture išvargo tašką.

Sekmadienį centrinėse turo rungtynėse Lietuvos čempionai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Šiauliais“.

Rungtynėse vilniečiams teko naikinti dviejų įvarčių deficitą po to, kai 7 minutę nuo 11 metrų žymos pasižymėjo buvęs žalgirietis Mantas Kuklys, o 26 minutę Mindaugo Čepo auklėtinių pranašumą padvigubino Eligijus Jankauskas. Rezultatyviausiam A lygos lietuviui tai buvo 9 sezono įvartis.

Visgi netrukus po pastarojo įvarčio rezultatą sušvelnino Mathias Oyewusi.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ visiškai užgulė „Šiaulių“ vartus, tačiau įveikti Luko Paukštės nesisekė iki pat rungtynių pabaigos, kai 82-ą minutę už prastą epizodą gynyboje svečius nubaudė Jurijus Kendyšas.

Vilniečiai taškus išbarstė antrą kartą per 3 turus, savo ruožtu „Šiauliai“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją. Vienintelį pralaimėjimą Čepo auklėtiniai patyrė tik penktajame ture prieš lyderį „Panevėžį“.

Po 16 turų Vilniaus „Žalgiris“ turi 33 taškus, „Šiauliai“ – 35, lyderis „Panevėžys“ – 37.