Leonardo vedami „Clippers“ perėmė namų pranašumą

Kawhi Leonardas (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Los Andželo „Clippers“ dar laukia sugrįžtančio vieno iš lyderių, bet NBA atkrintamąsias pradėjo pergale.

Tyronno Lue auklėtiniai svečiuose 115:110 palaužė Kevino Duranto vedamus Finikso „Suns“.

Šios komandos Vakarų konferencijoje finišavo viena šalia kitos: „Suns“ reguliarųjį sezoną baigė ketvirti, „Clippers“ – penkti.

Los Andželo ekipa namų aikštės pranašumą perėmė be Paulo George’o, kuris vis dar gydosi traumą.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas per 41,5 minutės surinko 38 taškus (10/19 dvit., 3/5 trit., 9/10 baudų), 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Finikso ekipai Durantas per 44,5 minutės pelnė 27 taškus (4/8 dvit., 3/7 trit., 10/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“: Kevinas Durantas 27 (11 rez. perd.), Devinas Bookeris 26, Torrey Craigas 22, Deandre Aytonas 18.
„Clippers“: Kawhi Leonardas 38, Ericas Gordonas 19, Normanas Powellas 14, Ivica Zubacas 12 (15 atk. kam.).