16 taškų deficitą panaikinęs „Real“ išplėšė kelialapį į Eurolygos ketvertą

Madrido „Real“ komanda iškovojo įspūdingą pergalę namie prieš Belgrado „Partizan“ ir laimėjo dramatišką Eurolygos ketvirtfinalio seriją 3-2. Karališkasis klubas tapo pirmu istorijoje, kuris atsitiesė po pralaimėtų pirmų dviejų serijos susitikimų.

Penktosiose rungtynės namie žaidęs „Real“ susitikimą laimėjo 98:94.

„Partizan“ įspūdingai pradėjo lemiamą susitikimą ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo net 16 taškų skirtumu.

Labiausiai prie to prisidėjo fantastiškai žaidęs po diskvalifikacijos sugrįžęs Kevinas Punteris. Jis pataikė net 7 tritaškius metimus ir iš viso surinko 28 taškus bei 27 naudingumo balus.

Tačiau „Real“ atrado savo žaidimą antroje pusėje ir ėmė deginti varžovų pranašumą uraganiniu puolimu.

Per trečią ketvirtį Madrido komanda sumetė 30 taškų, o atsilikimas ištirpo iki vienaženklio.

Paskutiniame ketvirtyje fantastišką krepšinį demonstravo Sergio Llullas ir Sergio Rodriguezas.

Sužaidus keturias minutes paskutiniame kėlinyje „Real“ po Rodriguezo atakos išlygino rezultatą 81:81.

Dar po minutės Sergio Llullas pataikė tritaškį ir Madrido komanda pirmą kartą nuo pirmo ketvirčio išsiveržė į priekį 86:83.

Likus žaisti dvi minutes „Real“ pirmavo 97:88.

Željko Obradovičius neleido palūžti savo auklėtiniams ir „Partizan“ likus 47 sekundes sušvelnino atsilikimą iki trijų taškų. O vėliau savo atakos metu turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau Punterio tritaškis skriejo pro šalį.

„Real“ šventė pergalę. Madridas Eurolygos pusfinalyje Kaune kovos su „Barcelona“.