16-metis dovanojo pergalę „Barcelona“ komandai

Lamine Yamalis. „Barcelona“ nuotr.

Lamine Yamalis padėjo „Barcelonai“ iškovoti pergalę Ispanijos čempionate ir pakilti į antrą vietą. Katalonijos klubas namie 1:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus.

Pirmas rungtynių įvartis galėjo būti pelnytas 24 minutę, tačiau Ilkay‘us Gundoganas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Prieš rungtynes geriausio vasario mėnesio žaidėjo apdovanojimą atsiėmė „Barcelona“ puolėjas Robertas Lewandowskis, tačiau ir jam susitikime pasižymėti nepavyko.

Pergalę nulėmė aikštės šeimininkų gretose žaidęs 16 metų Yamalis.

Jaunuolis pasižymėti galėjo dar 57 minutę, bet Maljorkos komandos vartus išgelbėjo skersinis.

73 minutę jis iš panašios distancijos puikiu smūgiu kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų tinklą.

Šiose rungtynėse komandai dėl diskvalifikacijos negalėjo padėti pagrindinis treneris Xavi. Jį pavadavo asistentas Oscaras Hernandezas.

„Barcelona“ po šios pergalės dviem taškais lenkia į trečią vietą nukritusią „Gironą“, bet yra rungtynėmis sužaidusi daugiau. Nuo Madrido „Real“ katalonų klubas atslieka penkiais taškais.