10 likusį „Liverpool“ herojiškai išgelbėjo nuo suolo kilęs puolėjas

Darwinas Nunezas (Scanpix nuotr.)

Beveik visas rungtynes vieno žaidėjo deficitą turėjusį „Liverpool“ klubą išgelbėjo du paskutinėmis minutėmis pelnyti atsarginio žaidėjo įvarčiai.

Sekmadienį paskutinėse 3 turo rungtynės Jurgeno Kloppo auklėtiniai 2:1 patiesė Čempionų lygoje rungtyniausiančią „Newcastle“ komandą.

Rungtynių pradžia Liverpulio ekipai susiklostė tragiškai – 25-ą minutę po grubios Trento Alexanderio-Arnoldo klaidos „Newcastle“ į priekį išvedė Anthony Gordonas, o dar po 3 minučių Virgilui van Dijkui parodyta diskutuotina raudona kortelė.

Dešimtyje likusiam „Liverpool“ sunkiai sekėsi naikinti deficitą, kol į aikštelę 77-ą minutę nežengė Darwinas Nunezas – puolėjas iš Urugvajaus pelnė du įvarčius 81-ą ir 93-ią minutę ir išplėšė savo komandai svarbią pergalę.

Įdomu, kad iš visų 270 sužaistų minučių šį sezoną „Liverpool“ net 94 žaidė dešimtyje.

„Newcastle“ „Liverpool“ futbolininkus paskutinį kartą nugalėjo 2015 metais.

Sekmadienį pergalę iškovojo ir „Manchester City“ ekipa. Pastaroji yra vienintelė, šį sezoną dar neišbarsčiusi taškų.