1-1: Bookerio šou nulėmė „Suns“ pergalę

Devinas Bookeris (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Finikse žvaigždės tviskėjo ryškiai, o vietos „Suns“ atstatė balansą NBA atkrintamųjų pirmojo etapo serijoje.

Monty Williamso auklėtiniai savo aikštėje 123:109 įveikė Los Andželo „Clippers“ bei išlygino serijos rezultatą – 1-1.

Dabar ekipos kelsis dviem mačams į Los Andželą. Pirmasis ekipų susitikimas baigėsi „Clippers“ pergale 115:110.

Tai buvo jau šeštas kartas šį sezoną, kai „Suns“ ir „Clippers“ susitinka tarpusavyje. Abi komandos pasiekė po 3 pergales.

„Suns“ į pergalę vedė Devinas Bookeris ir Kevinas Durantas, kurie kartu surinko 63 taškus.

Bookeris per 45 minutes pasižymėjo 38 taškais (10/15 dvit., 4/7 trit., 6/6 baudų), 1 atkovotu kamuoliu ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Užsikūręs buvo ir „Clippers“ lyderių duetas – Kawhi Leonardas ir Russellas Westbrookas kartu sumetė 59 taškus.

Leonardo sąskaitoje per 39 minutes buvo 31 taškas (8/15 dvit., 3/5 trit., 6/7 baudų), 8 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Suns“: Devinas Bookeris 38, Kevinas Durantas 25, Torrey Craigas 17, Chrisas Paulas 16, Deandre Aytonas 14.
„Clippers“: Kawhi Leonardas 31, Russellas Westbrookas 28, Ericas Gordonas ir Normanas Powellas po 12.